Dom

Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

Im Online Czat teraz

Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

1 2 3
Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd. Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd. Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

Szczegóły firmy:

pc Export : < 10%
Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd. jest drukarnią Dongguan integrującą projektowanie, druk i produkcję. Specjalizuje się w drukowaniu wszelkiego rodzaju produktów papierowych, takich jak książki, czasopisma, albumy, kolorowe strony, plakaty, naklejki, pudełka do pakowania. .
Firma ma nową czterokolorową maszynę drukarską, czterokolorową czterokolorową maszynę, wiele monochromatycznych maszyn drukarskich i samoprzylepne urządzenia znaków towarowych. Kompletna maszyna do blachy CPT, maszyna do wbijania gwoździ, maszyna do cięcia papieru, maszyna do piwa i inne kompletne urządzenia do przygotowania do druku i prasowania. Może szybko zapewnić klientom projektowanie, tworzenie płyt, drukowanie w jednym miejscu.
Firma zawsze dążyła; oparte na uczciwości, na pierwszym miejscu klient, jakość przeżycia; filozofia zarządzania przedsiębiorstwem, ustanowiła system zapewnienia jakości dźwięku. W chwili obecnej nasza firma obsługiwała prawie 1000 dużych i średnich przedsiębiorstw, z klientami w ponad dziesięciu krajach i regionach, takich jak prowincje, gminy i regiony autonomiczne, a także Hongkong, Makau i Tajwan, Azja Południowo-Wschodnia i Europa. Chcemy zrozumieć orientację rynkową, służyć naszym klientom, służyć społeczeństwu i przestrzegać naszych zobowiązań oraz dostarczać wysokiej jakości usługi drukarskie dla wszystkich sektorów społeczeństwa.
1. Jest konkurencyjny w stosunku do wydajności kosztowej: sprzęt jest doskonały, obróbka zakończona, profesjonalna jakość i cena w ultra-fabryce są podstawową konkurencyjnością naszej firmy.
2. Doskonały zespół zarządzający + zapewnienie jakości: profesjonalny zespół zarządzający i zaawansowany sprzęt drukarski są naszą silną gwarancją uzyskania wysokiej jakości produktów. Serdecznie witamy wizyty w terenie.
3. Usługa kompleksowa: od projektowania, produkcji, drukowania, postprodukcji, aż po dostawę, wdrażamy kompleksową usługę; współpracować z tobą, aby stworzyć sytuację, w której wszyscy wygrywają.
Podejmij różnorodne projekty drukarskie i projektowe:
1. Ulotka
Firmowe ulotki produktowe, karty promocyjne, koperty, strony, bilety, składane, różne przepisy, zaproszenia, plakaty, windy, tagi itp.
2. Dane albumu
Firmowe broszury, broszury, katalogi, broszury produktowe, czasopisma firmowe, broszury korporacyjne.
3. Pakowanie i drukowanie
Opakowania kartonowe, pudełko na płyty CD, pudełko na kosmetyki, pudełko na pigułki, znakomity worek na ramię i inne opakowania papierowe.
4. Pełnokolorowy druk samoprzylepny
Różne etykiety samoprzylepne, etykiety samoprzylepne, naklejki ze znakami towarowymi itp.

Szczegóły kontaktu
Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

Faks: 86-769-22293006

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)