Dom ProduktyBroszura korporacyjnego biznesu

Broszura korporacyjna do druku Firma kreatywna Broszura wprowadzająca

Broszura korporacyjna do druku Firma kreatywna Broszura wprowadzająca

Printable Corporate Business Brochure Creative Company Introduction Brochure
  • Printable Corporate Business Brochure Creative Company Introduction Brochure
 • Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: customize
  Orzecznictwo: ISO,CE
  Numer modelu: Książka w twardej oprawie

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Negocjacji
  Cena: Negotiation
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  marki: huatuo materiał: Papier
  na zamówienie: zaakceptować Projekt: Żądanie klienta
  logo: logo klienta Funkcja: Materiałów pochodzących z recyklingu
  High Light:

  company profile brochure

  ,

  corporate company brochure

  Broszura korporacyjna do druku Firma kreatywna Broszura wprowadzająca

  Projekt propagandowego projektu składanego wymaga harmonii koloru prac, kompozycja jest rozsądna, projekt jest wyrafinowany i szykowny, w pełni demonstruje styl korporacyjny, kształtuje wizerunek firmy i produktu, ucieleśnia kulturę korporacyjną i wyraża korporacyjną postawę. konotacja; prace mogą wyświetlać produkty, a także wyświetlać obraz firmy. Styl i forma nie są ograniczone, ale muszą być oryginalne.

  Promocja projektu składanego wymaga, aby projekt przedni podkreślał temat wydarzenia, a im bardziej rzuca się w oczy, tym lepiej, aby składanie odgrywało rolę w momencie, w którym klient dostaje rękę. W promocji projektu składanego musimy zwrócić uwagę na temat, zawartość jest zorganizowana, obraz jest skoordynowany i zunifikowany, a zamieszanie to nie to samo.

  Profil firmy

  Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd. jest drukarnią integrującą projektowanie, druk i produkcję. Specjalizuje się w drukowaniu wszelkiego rodzaju produktów papierowych, takich jak książki, czasopisma, albumy, kolorowe strony, plakaty, naklejki, pudełka do pakowania.

  Nasza firma ma nową czterokolorową maszynę drukarską, quarto czterokolorową maszynę drukarską, monochromatyczną maszynę drukarską i samoprzylepną maszynę do znaków towarowych oraz kompletny zestaw urządzeń do druku i postprodukcji, takich jak naświetlarki CTP, połączone gwoździarki do podków, przecinarki do papieru, piwo maszyny itp., które mogą zapewnić klientom kompleksowe skoordynowane usługi.

  Nasza firma zawsze dążyła do opartej na uczciwości, najpierw do klienta, jakości i przetrwania filozofii zarządzania przedsiębiorstwem, i ustanowiła solidny i doskonały system zapewnienia jakości. Obecnie nasza firma obsługiwała prawie 1000 dużych i średnich przedsiębiorstw, z klientami w ponad 10 krajach i regionach, takich jak Hongkong, Makao, Tajwan, Azja Południowo-Wschodnia, Europa, Ameryka, a także prowincje, gminy i władze autonomiczne. regiony w całych Chinach. Chcemy zrozumieć orientację rynkową, aby służyć naszym klientom i społeczeństwu, i przestrzegać naszych zobowiązań i dostarczać wysokiej jakości usług drukarskich dla całego społeczeństwa.

  Wyświetlanie produktu:

  Torebka, etykieta, etykieta, druk kalendarza, drukowanie kart, drukowanie w plikach, instrukcje drukowania książek, projektowanie broszur promocyjnych, drukowanie w kolorze pudełkowym, projektowanie i drukowanie albumów, drukowanie książek próbnych, druk książek korporacyjnych, druk książek, drukowanie książek w twardej oprawie, dla dzieci druk książek itp.

  1. Jeśli masz dokumenty projektowe, prześlij dokumenty swojej broszury, strony do kolorowania, broszury, ulotki do działu obsługi klienta, wskaż numer strony, papier drukowany, gramaty papieru, takie jak (105g 128g, 157g, 200 gram, 250 g, 300 g, itp.), Proces drukowania, taki jak (folia powierzchniowa, UV, brązowanie, wytłaczanie, olej itp., Zacytujemy Cię po raz pierwszy!

  2. Jeśli nie wiesz zbyt wiele na temat drukowania i nie wiesz, jaki rodzaj papieru można wydrukować, możesz skontaktować się z nami i skonsultować się z nami. Zalecamy Ci proces drukowania, papier, papier gramowy zgodnie z Twoimi wymaganiami.

  3. Jeśli zdecydujesz się drukować broszury produktów, kolorowe strony, ulotki, broszury, ale martwić się o znalezienie firm projektowych z powodu braku zrozumienia drukowania i projektowania; możemy zapewnić Ci doskonałych projektantów i usługę drukowania dla Ciebie.

  Funkcje:

  • Tylko opłacalne, aby być konkurencyjnym.

  Doskonały sprzęt, kompletne przetwarzanie, profesjonalna jakość i bardzo płaska cena fabryczna to podstawowa konkurencyjność naszej firmy.

  • Doskonały zespół zarządzający + zapewnienie jakości: profesjonalny zespół zarządzający i zaawansowany sprzęt do drukowania to nasza potężna gwarancja na produkty. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki.
  • Kompleksowa koordynacja usług: zapewniamy kompleksową obsługę od projektowania, produkcji, drukowania, obróbki końcowej aż po dostawę. Chętnie współpracujemy z Tobą, aby stworzyć sytuację, w której wszyscy wygrywają.

  Szczegóły kontaktu
  Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty