Dom ProduktyNiestandardowe broszury biznesowe

Materiały z recyklingu Niestandardowe broszury firmowe, broszury prasowe do druku

Materiały z recyklingu Niestandardowe broszury firmowe, broszury prasowe do druku

Recycled Materials Custom Business Brochures , Printable Printing Press Brochure
  • Recycled Materials Custom Business Brochures , Printable Printing Press Brochure
 • Szczegóły Produktu:

  Miejsce pochodzenia: CHINY
  Nazwa handlowa: customize
  Orzecznictwo: ISO,CE
  Numer modelu: Książka w twardej oprawie

  Zapłata:

  Minimalne zamówienie: Negocjacji
  Cena: Negotiation
  Kontakt
  Szczegółowy opis produktu
  marki: huatuo materiał: Papier
  na zamówienie: zaakceptować Projekt: Żądanie klienta
  logo: logo klienta Funkcja: Materiałów pochodzących z recyklingu
  High Light:

  full color brochures

  ,

  digital printing brochure

  Materiały z recyklingu Niestandardowe broszury biznesowe, drukowanie szablonów broszur biznesowych

  Projekt propagandowego projektu składanego wymaga harmonii koloru prac, kompozycja jest rozsądna, projekt jest wyrafinowany i szykowny, w pełni demonstruje styl korporacyjny, kształtuje wizerunek firmy i produktu, ucieleśnia kulturę korporacyjną i wyraża korporacyjną postawę. konotacja; prace mogą wyświetlać produkty, a także wyświetlać obraz firmy. Styl i forma nie są ograniczone, ale muszą być oryginalne.

  Promocja projektu składanego wymaga, aby projekt przedni podkreślał temat wydarzenia, a im bardziej rzuca się w oczy, tym lepiej, aby składanie odgrywało rolę w momencie, w którym klient dostaje rękę. W promocji projektu składanego musimy zwrócić uwagę na temat, zawartość jest zorganizowana, obraz jest skoordynowany i zunifikowany, a zamieszanie to nie to samo.

  Profil firmy

  Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd. jest drukarnią integrującą projektowanie, druk i produkcję. Specjalizuje się w drukowaniu wszelkiego rodzaju produktów papierowych, takich jak książki, czasopisma, albumy, kolorowe strony, plakaty, naklejki, pudełka do pakowania.

  Nasza firma ma nową czterokolorową maszynę drukarską, quarto czterokolorową maszynę drukarską, monochromatyczną maszynę drukarską i samoprzylepną maszynę do znaków towarowych oraz kompletny zestaw urządzeń do druku i postprodukcji, takich jak naświetlarki CTP, połączone gwoździarki do podków, przecinarki do papieru, piwo maszyny itp., które mogą zapewnić klientom kompleksowe skoordynowane usługi.

  Nasza firma zawsze dążyła do opartej na uczciwości, najpierw do klienta, jakości i przetrwania filozofii zarządzania przedsiębiorstwem, i ustanowiła solidny i doskonały system zapewnienia jakości. Obecnie nasza firma obsługiwała prawie 1000 dużych i średnich przedsiębiorstw, z klientami w ponad 10 krajach i regionach, takich jak Hongkong, Makao, Tajwan, Azja Południowo-Wschodnia, Europa, Ameryka, a także prowincje, gminy i władze autonomiczne. regiony w całych Chinach. Chcemy zrozumieć orientację rynkową, aby służyć naszym klientom i społeczeństwu, i przestrzegać naszych zobowiązań i dostarczać wysokiej jakości usług drukarskich dla całego społeczeństwa.

  Funkcje:

  • Tylko opłacalne, aby być konkurencyjnym.

  Doskonały sprzęt, kompletne przetwarzanie, profesjonalna jakość i bardzo płaska cena fabryczna to podstawowa konkurencyjność naszej firmy.

  • Doskonały zespół zarządzający + zapewnienie jakości: profesjonalny zespół zarządzający i zaawansowany sprzęt do drukowania to nasza potężna gwarancja na produkty. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej fabryki.
  • Kompleksowa koordynacja usług: zapewniamy kompleksową obsługę od projektowania, produkcji, drukowania, obróbki końcowej aż po dostawę. Chętnie współpracujemy z Tobą, aby stworzyć sytuację, w której wszyscy wygrywają.

  Szczegóły kontaktu
  Dongguan Huatuo Printing Co., Ltd.

  Osoba kontaktowa: Sales Manager

  Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)

  Inne produkty